O MNIE

Dr n.med. Marek Niewiedzioł

INFORMACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM – NIŻEJ

Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog i toksykolog kliniczny.

Początkowo pracuje w Oddziale Internistyczno-Kardiologicznym z Regionalnym Ośrodkiem Toksykologii Klinicznej Szpitala im. Jana Bożego i Katedrze Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W latach 2014-2015 pełni funkcję zastępcy kierowonika Oddziału Kardiologiczno-Toksykologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Od roku 2016 pełni funkcję kierownika Oddziału Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii w tym szpitalu.

Od wielu lat zajmuje się głównie problemami endokrynologicznymi: chorobami tarczycy, nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania, impotencją, ginekomastią, cukrzycą, insulinoopornością i innymi schorzeniami związanymi z patologią metaboliczną.

 

skontaktuj się

WAŻNA INFORMACJA – W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Uprzejmie proszę, aby przed planową wizytą otworzyć stronę i sprawdzić, czy wizytą jest aktualna. W przypadku konieczności zawieszenia gabinetu informacja pojawi się na stronie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Gdy nie mogę odebrać telefonu – oddzwonię.  Kontakt u góry strony.

Zgodnie z zaleceniem konsultanta krajowego w dziedzinie chorób zakaźnych, każdy pacjent zgłaszający się do placówki medycznej zakłada maskę zakrywającą nos i usta i otrzymuje zalecenie zachowania odległości co najmniej 2m od innych osób.

Osobą spełniającą kryteria przypadku podejrzanego o COVID-19 jest pacjent z ostrą infekcją dróg oddechowych o nagłym początku, z objawami: kaszlu, gorączki, duszności, utratą węchu/smaku. Dodatkowo prawdopodobieństwo wzrasta jeśli był kontakt w ciągu ostatnich 14 dni z potwierdzonym lub prawdopodobnym przypadkiem COVID-19.

Osoby takie proszę o te informacje przy rejestracji lub przed planowanym terminem wizyty.

Godziny przyjęć:

Pon-pt: od 16:00 Sobota: od 9:00

Rejestracja:602 116 254